Apie mus

Medicininės diagnostikos laboratorija „Sosdiagnostika“

Laboratorinės diagnostikos srityje nuolat vyksta globalūs pokyčiai: modernėja laboratorijos, atnaujinama įranga, automatizuojami procesai, diegiami nauji tyrimai bei jų atlikimo metodai ir kitos inovacijos. Laboratorinė medicina pasaulyje išlieka viena sparčiausiai besivystančių ir augančių krypčių, atveriančių naujų galimybių profilaktikai ir gydymui.

Atnaujintoje ir modernizuotoje medicininės diagnostikos laboratorijoje „Sosdiagnostika“, biocheminių ir imunologinių kraujo tyrimų analizatorius sujungėme roboto pagalba, nuolat tobuliname laboratorijos informacinę sistemą ir automatizuojamame laboratorinio tyrimo procesus. Per praėjusius ir šiuos metus plėtėme laboratorinių tyrimų spektrą, įdiegėme daug naujų laboratorinių tyrimų, kurį plėsime ir ateityje.

Medicininės diagnostikos laboratorija

Medicininės diagnostikos laboratorija

Stengiamės, kad tyrimai kainuotų mažiau, būtų prieinami nauji tyrimai ir kitos laboratorinės diagnostikos naujovės. Kasdien galvojame apie veiklos procesų tobulinimą, aptarnavimo kokybės gerinimą - tyrimų tikslumą, greitumą  ir atsakymų pateikimą Jums, mūsų klientams!

  • Norime padėti pacientams diagnostikos ir ligų prevencijos srityse, atliekant laboratorinius tyrimus!
  • Veiklą grindžiame nuolatiniu tobulėjimu, lankstumu, naujovėmis ir mokslo pasiekimais, socialine atsakomybe, sąžiningumu ir profesinės etikos laikymusi.

Mūsų komanda

Kodėl rinktis mus?

Pagalbos telefonu tarnyba

Laboratorija „Sosdiagnostika“ įdiegė naują skambučių valdymo sistemą, kuri leidžia klientams operatyviai gauti informaciją apie tyrimo atlikimo būseną, spręsti visas iškilusias problemas, susisiekti su laboratorijos gydytoju.

Mūsų operatyvumas

Didžiausiuose Lietuvos miestuose - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose mėginiai renkami 2-4 kartus, yra sudaryta galimybė išsikviesti kurjerį skubiems atvejams. Operatyvus mėginių patekimas į laboratoriją - greitesni tyrimų atsakymai!

Visi tyrimai vienoje vietoje

Atsižvelgdama į pacientų poreikius bei medicinos pasiekimus laboratorija „Sosdiagnostika“ kiekvienais metais sistemingai plečia atliekamų tyrimų spektrą.

Logistika lemia kokybę

Puikiai žinome, kad laiku atliktas tyrimas yra itin svarbus pacientui. Dėl šios priežasties mėginius, per kelias valandas, į laboratoriją išvežioja nuosavi kurjeriai. Jie aprūpinti specialia įranga mėginių transportavimui, kuri apsaugo nuo karščio vasarą ir nuo šalčio žiemą.

Mėginių saugojimas

Būna atvejų, kai diagnozės tikslinimui reikalingi papildomi tyrimai. Laboratorija „Sosdiagnostika“ saugo mėginius, kad iš to pačio mėginio būtų galima padaryti kitus tyrimus. Tokiu būdu atlikus bendresnius tyrimus ir pastebėjus nuokrypius nuo normos - iš to paties mėginio užsakomi kiti.

e.Daktaras

Laboratorijoje „Sosdiagnostika“ naudojama „e.Daktaras“ sistema, skirta pacientų registracijai, tikrinimui, duomenų perdavimui VLK.

Profilaktinės akcijos

Medicininės diagnostikos laboratorija „Sosdiagnostika“ organizuoja profilaktinių tyrimų akcijas, kurių metu siekiama nustatyti neryškius simptomus arba jokių simptomų neturinčius pavojingus susirgimus. Tokiu būdu gerinama ankstyvoji ligų profilaktika!

IT sistema „MedInfo“

Laboratorijoje įdiegta informacinė sistema „MedInfo“, kuri leidžia gydymo įstaigoms užregistruoti norimus tyrimus ir tą pačią ar kitą dieną matyti atsakymus.

 

Specialūs pasiūlymai*

  • Antradienis – senjorų diena. Mediciniai tyrimai vyresniems nei 60 m. net 20 % pigiau!
  • Pacientams, turintiems „Sosdiagnostikos“ gydytojo siuntimą, taikoma 20 % nuolaida tyrimams!
  • Nuolaida su OMNI ID kortele net 10 %!
  • Nuolaida su POLO kortele net 10 %!
  • „Sosdiagnostika“ bendradarbiauja su „Compensa“ draudimu!

*Nuolaidos netaikomos maisto netoleravimo, alergijos, mikrobiologijos ir genetiniams tyrimams. Akcijos ir nuolaidos nesumuojamos.