Kokybė

Kokybė

Tikslus tyrimas ir kokybė yra svarbiausia. Šiam tikslui pasiekti 2014 m. „Sosdiagnostika“ sukūrė ir įdiegė kokybės vadybos sistemą pagal tarptautinio standarto LST EN ISO 15189 reikalavimus. Medicinos laboratorijos ypatingieji kokybės ir kompetencijos reikalavimai (ISO 15189)“.

Laboratorijos akreditavimas - tai tarptautinis "Sosdiagnostika" laboratorijos darbuotojų kompetencijos pripažinimas ir aukščiausias darbo įvertinimas. Svarbiausia, kad pacientai, pateikę ISO 15189 standartu akredituotos laboratorijos tyrimų rezultatus, gali būti tikri, kad nebus paprašyti atlikti jų pakartotinai, o gydymo įstaigos – pasitikės viena kitos tyrimais.

Tyrimų kokybę garantuoja vidinės, išorinės (Suomijos „Labquality“, Didžiosios Britanijos „Riqas“, Vokietijos „Institut fur Qualitatssicherung“, Jungtinių Amerikos valstijų „Bio Rad“ ir kt.) bei tarplaboratorinės kokybės kontrolės procedūros. Naudojami tik sertifikuoti ir Lietuvoje registruoti reagentai bei standartizuoti tyrimų metodai, naujausia „Siemens“ įranga ir analizatoriai.

Mūsų kokybę įrodo GAUSYBĖ sertifikatų ir akreditacijų: