Dar vienas procedūrų kabinetas Vilniuje!

,,Sosdiagnostika“ – viena iš nedaugelio akredituotų laboratorijų Lietuvoje, sukūrusi ir įdiegusi kokybės vadybos sistemą pagal tarptautinius standarto reikalavimus. Laboratorijoje atliekami ne tik kraujo, bet ir kiti tyrimai, nustatantys žmogaus organizmo būklę. ,,Sosdiagnostikos“ laboratorija užtikrina aukštą tyrimų kokybę, sudaro galimybę, iš to paties kraujo mėginio, atlikti pakartotinius tyrimus.

Medicinos diagnostikos ir laboratorinių tyrimų asociacijos valdybos pirmininkė, gydytoja Eglė Marciuškienė teigia, kad tiek pasaulyje, tiek Lietuvoje itin išaugo laboratorinės medicinos poreikis. ,,Augame ir mes: nuolat atnaujiname ir modernizuojame laboratorijos įrangą, keičiame laboratorijos informacinę sistemą, automatizuojame procesus tam, kad pacientą pasiektų dar tikslesni tyrimų atsakymai, stengiamės, kad būtų prieinami nauji tyrimai ir kitos laboratorinės diagnostikos naujovės“, – teigia gydytoja. Atsižvelgdama į išaugusį laboratorinės diagnostikos poreikį ,,Sosdiagnostika“ sparčiai plečiasi – balandžio 3 d. atidaromas jau tryliktasis laboratorijos padalinys, tai antrasis procedūrų kabinetas Vilniuje.

Atsižvelgdama į išaugusį tyrimų poreikį bei pastebėdama pakitusį žmogaus požiūrį į savo sveikatą ,,Sosdiagnostikos“ laboratorija nuolat skelbia akcijas tyrimams, gana dažnai tyrimai atliekami visiškai nemokamai. Šiuo atveju, Vilniuje, Pamėnkalnio g. 1, atidarymo proga nemokamai atliekamas bendras kraujo tyrimas, suteikiama galimybė gauti profesionalią gydytojo konsultaciją raštu ar telefonu. Pakitę bendro kraujo rodikliai dažnai atskleidžia jaučiamo nuovargio priežastis, padeda aptikti pirmuosius klastingų ligų simptomus. Nedelsite, atvykite į ,,Sosdiagnostikos“ procedūrų kabinetą ir būkite sveiki.

 

 

 

.

Comments are closed.