Senjorų diena antradieniais! Nuolaidos senjorams

nuolaidos senjorams

Senėjant kinta organizmo ląstelės, mažėja fizinis pajėgumas, prastėja atmintis, išauga ligų rizika. Silpnėjant imuninei sistemai, didėja tikimybė, kad vienu metu pradės „griūti“ ne viena, o kelios organizmo sistemos. Vyresnio amžiaus žmonės dažnai jaučia lėtinius skausmus, silpnumą, nuovargį, tačiau juos laiko natūraliais senėjimo procesais ir net nepagalvoja, kad už šių simptomų gali slėptis lėtinės ligos.

Laboratorija „Sosdiagnostika“ tiki, kad sveikatai amžius ne rodiklis, o rūpintis sveikata niekada ne per vėlu! 

Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, daugiau nei 50 proc. žmonių, kuriems virš 60 metų, turi antsvorio problemą, susijusią su cukrinio diabeto, širdies ir kraujagyslių, inkstų ligomis. Aterosklerozė, aritmija, širdies smūgis, insultas tampa vienais iš dažniausių senjorų negalavimų. Nedaug atsilieka osteoporozė, artritas, infekcinės ligos bei vėžiniai susirgimai. Negydomos ligos sunkėja, gydymas brangėja, o kartais pasibaigia savarankiškumo praradimu, neįgalumu ar net mirtimi.

NEDELSK – SENJORŲ DIENA ANTRADIENIAIS!  Tyrimams taikomos nuolaidos senjorams net 20 proc.*!

*Senjorams nuolaidos netaikomos: nepateikus amžių įrodančio dokumento, alergijų tyrimams, mikrobiologiniams infekcijų tyrimams, genetiniams tyrimams, žvaigždute pažymėties tyrimams (*), profilaktinėms programoms jau su esama nuolaida.