Sosdiagnostika dovanų kuponas

Sosdiagnostika dovanų kuponas

Nerandate tinkamos dovanos gimtadienio, vardadienio, mergvakario, vestuvių, krikštynų proga? ,,Sosdiagnostika" dovanų kuponas – puikus sprendimas!

Sosdiagnostika dovanų kuponas

 „Sosdiagnostika“ dovanų kupono naudojimo taisyklės:

1. Dovanų kuponą galite įsigyti atvykę į „Sosdiagnostika“ procedūrų kabinetą. Sumokėję reikiamą sumą, iš karto galėsite atsiimti kuponą.

2.  ,,Sosdiagnostika" dovanų kuponas pateikiamas prieš atsiskaitant už paslaugas.

3. Pateikę dovanų kuponą, galėsite naudotis visomis „Sosdiagnostika“ laboratorijoje teikiamomis paslaugomis bei tyrimais už tą sumą, kokia nurodyta kupone. Plačiau apie tai – paslaugų skiltyje.

4. Jei paslaugų suma viršija dovanų kupono(-ų) vertę, susidariusį skirtumą galima padengti grynaisiais pinigais ar kortele (Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose).

5. Įsigijus paslaugų už mažesnę sumą, nei nurodyta dovanų kupone, likusi suma yra negrąžinama.

6. Kuponas nėra keičiamas į pinigus.

7. Dovanų kuponas galioja 1 mėn. nuo įsigijimo datos. Jeigu asmuo nepanaudojo kupono  galiojimo laikotarpiu, vėliau jis laikomas nebegaliojančiu, pinigai negrąžinami.

8. Kuponas gali būti perduotas trečiajam asmeniui.

9. Jei kuponas sugadintas, suteptas, suplėšytas ar kitaip pažeistas ir dėl to nėra galimybės identifikuoti dovanų kupone nurodytos pinigų sumos, kuponas laikomas negaliojančiu – juo atsiskaityti už  paslaugas negalima, jis nekeičiamas į naują, pinigai nėra grąžinami.