Gydytojas Julius Šimulis

Medicinoje labiausiai vertinu konkretumą. Anksti atlikti laboratoriniai tyrimai šiandien mums leidžia tiksliausiai nustatyti ir įvertinti susirgimą, taip sumažinant diagnostikos ir gydymo klaidų skaičių iki minimumo. Manau, kad ligų profilaktika, ankstyva ir tiksli jų diagnostika, bei pacientų sąmoningumas bendradarbiaujant su gydytoju yra kertiniai sėkmingo rezultato komponentai.

  • 2007 m. baigiau Kauno ,,Ąžuolo“ katalikišką vidurinę mokyklą.
  • 2007-2013 m. studijavau Lietuvos sveikatos mokslų universitete Medicinos akademijos Medicinos fakultete. Įgyjau Medicinos magistrą, gydytojo kvalifikaciją.
  • 2013-2016 m. Gydytojas vyresnysis rezidentas (šeimos medicinos studijos).

Mokslinė veikla ir publikacijos

  • 2013 m. atliktas mokslinis darbas ,,21-27 METŲ AMŽIAUS MOTERŲ UŽUOMAZGINIŲ KIAUŠIDĖS FOLIKULŲ MORFOMETRINĖ ANALIZĖ“ LSMU MA, Histologijos ir embriologijos katedra, doc. Kristina Lasienė, prof. Aleksandras Vitkus.
  • 2015 m. atliktas mokslinis darbas „RIZIKOS GRUPIŲ PACIENTŲ POŽIŪRIS Į SKIEPIJIMĄSI NUO GRIPO IR JAM ĮTAKĄ DARANTYS VEIKSNIAI“. Bendraautoriai T. Menkevičius, T. Mauručaitis, J. Šimulis, G. Urbonas. Darbas publikuotas žurnale „LIETUVOS BENDROSIOS PRAKTIKOS GYDYTOJAS“ 2015 m. kovas, (T. 19, Nr. 3, ISSN 1392-3218).

Domėjimosi sritys:

Vaikų ir suaugusių žmonių infekcinių ligų profilaktika, diagnostika ir gydymas. Suaugusiųjų lėtinių ligų (cukrinis diabetas, hipertenzija, dislipidemijos) ankstyva diagnostika ir gydymas. Gastroenterologija, endokrinologija.